Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

PRO(W)ste historie na największych imprezach plenerowych w regionie!

11.09.2019

Stoisko informacyjne o 15 latach województwa mazowieckiego było obecne na Dożynkach Województwa Mazowieckiego w Ciechanowie i Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach.

Kontynuując projekt „PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej” 7 września odwiedziliśmy ze stoiskiem informacyjno – promocyjnym, konkursem „Koło fortuny”, setkami wydawnictw i upominków Siedlce, a dzień później błonia zamkowe w Ciechanowie. Okazją były dwie największe rolnicze imprezy plenerowe – Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym oraz Dożynki Województwa Mazowieckiego. W obu przypadkach stoisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem zwiedzających, w Ciechanowie nie przeszkadzał nawet drobny deszcz. Swoich odbiorców znalazły liczne publikacje zarówno Samorządu Województwa Mazowieckiego jak i honorowego patrona akcji – polskiego Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej, a do koła fortuny ustawiały się wielometrowe kolejki.  Nic dziwnego – odwiedzający nasze stoisko mogli liczyć nie tylko na wiele przydatnych informacji o Unii Europejskiej i jej programach wsparcia, ale także na zdrowe i smaczne polskie jabłko z ziemi grójeckiej czy poczęstunek z przytyckiej papryki. W Siedlcach odwiedziła nas Pani Marszałek Janina Ewa Orzełowska, a w Ciechanowie Pan Marszałek Adam Struzik.

 PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

 PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

 PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

 PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

 PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia w Poświętnem (15 września); Serocku (22 września), Jadowie (28 września) lub Korczewie (29 września).


                infografika logotypy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009