Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Sielskie Smaki – Festiwal Produktów Regionalnych

03.10.2019

Międzynarodowe Centrum Targowe zaprasza mazowieckich producentów zdrowej i ekologicznej żywności do udziału w II edycji Festiwalu Produktów Regionalnych Sielskie Smaki. Festiwal odbędzie się w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D, od 16 do 17 listopada br.

Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji swoich produktów i stwarza możliwości bezpośredniego spotkania producenta z konsumentem. Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 14 października br. pocztą tradycyjną, na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich,

ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa

lub drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: posiadanie certyfikatu ekologicznego, proponowany asortyment, członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród zgłoszonych propozycji oraz możliwość odwołania udziału w targach.

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Źródło: www.mazovia.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009