Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ruszyła rekrutacja do Akceleratora Innowacji i Ekspansji dla sektora rolno - spożywczego

05.02.2020

Polski Fundusz Rozwoju S.A. wraz z Ministerstwem Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Akceleratora Innowacji i Ekspansji. Tym razem projekt dedykowany jest firmom z branży rolno – spożywczej, które mają potencjał do ekspansji zagranicznej.

Akcelerator dla branży rolno – spożywczej to inicjatywa służąca zwiększeniu innowacyjności i zdynamizowaniu ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorstw, wzbogaceniu ich wiedzy o funduszach inwestycyjnych dostępnych w ramach Grupy PFR oraz wsparciu we wdrażaniu innowacji.

Udział w programie jest bezpłatny. Rekrutacja dostępna jest pod linkiem: https://www.interankiety.pl/i/X8D6lzGB i trwa do 10 lutego br.

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie: https://pfrsa.pl/aktualnosci/rusza-rekrutacja-do-akceleratora-innowacji-i-ekspansji-dla-sektora-rolno-spozywczego.html


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009