Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zmiana formuły konkursu Smak Ekologicznej Żywności ze stacjonarnej w Warszawie na elektroniczną

22.09.2020

Rolnictwo ekologiczne jest najbardziej prośrodowiskową metodą produkcji rolnej. Komisja Europejska zarówno w strategii na rzecz bioróżnorodności, jak i w strategii Farm to Fork (Od pola do stołu), za cel do osiągnięcia postawiła osiągnięcie 25 proc. upraw w UE w systemie rolnictwa ekologicznego do 2030 roku. Kształtowanie postaw proekologicznych na co dzień jest szalenie ważne i nie musi się od razu kojarzyć z ogromnym nakładem pieniędzy czy czasu. Może to być udział w XVII edycji konkursu Smak Ekologicznej Żywności.

Szanowni sympatycy ekologii, w związku z trudną sytuacją wywołaną zagrożeniem epidemicznym wirusem SARS-CoV-2 (COVID–19), zmieniamy tegoroczną formułę konkursu Smak Ekologicznej Żywności. Nie chcemy aby z obawy o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli, musieli Państwo rezygnować z udziału w Konkursie Smak Ekologicznej Żywności tylko ze względu na przyjazd do Warszawy. Podjęliśmy starania aby konkurs miał formułę elektronicznego testu. O szczegółach poinformujemy bezpośrednio uczestników konkursu.

Dlatego gorąco zachęcamy do udziału i przypominamy o wciąż trwającym naborze zgłoszeń do konkursu – deadline 30 września 2020 r.

Wzorem lat ubiegłych należy wysłać do nas wypełnione zgłoszenie będące załącznikiem do Regulaminu Konkursu, który jest dostępny w tym linku na stronie Ekokonkursów.

Konkurs Smak Ekologicznej Żywności jest formą rozwijania w młodym człowieku wrażliwości na otaczający nas świat na przekór trwającej pandemii.

Źródło: www.mazovia.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009