Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Warsztaty pt. "Questing - tworzenie atrakcji turystyczno-edukacyjnych w formie poszukiwania skarbów" docenione!

28.05.2014

Z przyjemnością informujemy, że warsztaty pt. "Questing - tworzenie atrakcji turystyczno-edukacyjnych w formie poszukiwania skarbów" zostały wybrane do Europejskiej Bazy Dobrych Praktyk.

W ramach warsztatów, które odbyły się w dniach 13 i 14 września 2012 roku, w Gospodarstwie Agroturystycznym „Sielanka”, w miejscowości Pólka Raciąż został opracowany przez uczestników quest pt. "Piachem, Pólką, lasem z ptasim kompasem". Quest do pobrania z zakładki Nasze publikacje.

Celem projektu było poznanie i wykorzystanie przez mazowieckie Lokalne Grupy Działania nowej metody, questingu do odkrywania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, walorów turystycznych regionu i jego promocji.

Organizatorem szkolenia była Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze, a warsztaty prowadziły panie z Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych z Krakowa.

Więcej informacji o queście znajdziecie Państwo tutaj oraz fiszkę projektu w Europejskiej Bazie Dobrych Praktyk tutaj

Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Schematu III Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej PROW 2007-2013.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009