Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkursy KSOW w roku 2016 wystartowały!

23.03.2016

Po roku przerwy wybieramy znów najlepszą pracę magisterską dotyczącą wsi i rolnictwa, najlepszą orkiestrę dętą i najaktywniejszą liderkę wiejską!

Zarząd Województwa Mazowieckiego na wniosek Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich podjął w dniu 22 marca br. decyzję o reaktywacji po rocznej przerwie spowodowanej okresem przejściowym planowania UE 2007-2013 / 2014-2020 trzech autorskich konkursów KSOW:

  • na najlepszą pracę magisterską poświęconą rozwojowi obszarów wiejskich w Województwie Mazowieckim;
  • na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz
  • na najaktywniejszą liderkę wiejską.

Wszystkie te konkursy cieszyły się w latach ubiegłych dużym zainteresowaniem, a na ich laureatów czekały cenne nagrody rzeczowe i finansowe. W tym roku muzycy walczący po raz trzeci o miano najlepszej orkiestry KSOW walczyć będą łącznie o 12.000 zł, pula nagród w piątej edycji konkursu dla absolwentów wyższych uczelni i trzeciej edycji konkursu dla aktywnych pań reprezentujących lokalne grupy działania, organizacje pozarządowe czy lokalne społeczności  to po 15.000 zł brutto na konkurs.  

Warto stanąć w szranki konkursów KSOW – to nie tylko nagrody, prestiż i satysfakcja, ale przede wszystkim okazja wzajemnego poznania i wspaniałej zabawy.

Szczegóły w linkach poniżej.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009