Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs na najlepszą pracę magisterską nie w tym roku

20.10.2016

Z przykrością informujemy, że unieważniamy Konkurs na najlepszą pracę magisterską KSOW.

Jedynie czwórka absolwentów wyższych uczelni wykazała się odwagą i przesłała nam w terminie swoje prace magisterskie do tego konkursu. Żałujemy, że mimo dość dużej akcji informacyjnej (m.in. plakaty na uczelniach, media drukowane i elektroniczne) i wielu miesięcy naboru (ponad pół roku) jesteśmy zmuszeni odstąpić od dalszej procedury oceniania prac ze względu na ich niewielką ilość.

Cała czwórka zgłoszonych jest dla nas zwycięzcami, więc, mimo, że nie będą to w tym roku regulaminowe wysokie nagrody finansowe, to wszyscy zgłoszeni już wkrótce otrzymają od nas zaskakujące przesyłki z niespodziankami Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009