|

KSOW w plenerze!

Wznawiamy kampanię promocyjno – informacyjną dla Mieszkańców Mazowsza.

W ubiegłym roku była to seria spotkań z Wami pod hasłem „KSOW pobudza aktywność Mieszkańców Mazowsza”. Odwiedziliśmy 15 miejscowości z namiotem wystawienniczym, w którym nie brakło zabaw, konkursów, dobrego regionalnego jedzenia i folkloru. W naszym namiocie gościliśmy lokalne Koła Gospodyń Wiejskich z przecudnymi atrakcjami, a sami zapewnialiśmy mnóstwo wydawnictw KSOW, materiałów informacyjno – promocyjnych i gadżetów.

Nie inaczej będzie w 2024 roku. Z naszym namiotem „PROW buduje, KSOW informuje" gościliśmy 22 czerwca w gminie Rzewnie podczas MAZOpikniku.

Planujemy MAZOpiknikowi towarzyszyć  jeszcze cztery razy, a dziesięć razy odwiedzimy inne imprezy i lokalizacje – by maksymalnie szeroko wspólnie poznać potencjał Kół Gospodyń Wiejskich i zaznajomić się z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich.

Inne imprezy i lokalizacje są w ustaleniach dlatego poszukujemy do wyboru ciekawych imprez plenerowych (dożynki, wystawy, pikniki) i oczywiście aktywnych Kół Gospodyń Wiejskich gotowych do współpracy. Każdy sygnał, propozycję, ofertę weźmiemy pod uwagę – wystarczy napisać do nas na adres ksow@mazovia.pl, a na pewno się odezwiemy i wspólnie omówimy możliwości współpracy.

Pierwsza impreza za nami - gmina Rzewnie

Tegoroczny cykl imprez plenerowych rozpoczęliśmy od odwiedzenia gminy Rzewnie.

Na stoisku prezentowaliśmy liczne wydawnictwa i pamiątki Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i Samorządu Województwa Mazowieckiego. Nie zabrakło też konkursu nt. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 i Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich z nagrodami.

Towarzyszyły nam wspaniałe Panie z  KGW w Dębinach "Nad Stawem" oraz KGW Pokrzywianki w Pokrzywnicy, które zachwyciły swoim zaangażowaniem przygotowując dla odwiedzających poczęstunek z produktami tradycyjnymi i regionalnymi.

Za współpracę, obecność i wypełnienie hasła przewodniego naszej kampanii „KSOW pobudza aktywność Mieszkańców Mazowsza” dziękujemy!

Zapraszamy na kolejne mazowieckie imprezy plenerowe, gdzie z pewnością spotkacie nasze mazowieckie koła gospodyń wiejskich i poznacie ich wspaniałe smaki i zapachy.