|

Jak wspierać rozwój lokalny z wykorzystaniem wyników projektu Smart Villages na Mazowszu

Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny zaprasza w imieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego na bezpłatne webinarium  online pt.: "Jak wspierać rozwój lokalny z wykorzystaniem wyników projektu Smart Villages na Mazowszu", w wybranym przez Państwa terminie: 21 września lub 5 października br. 

Webinarium poświęcone jest omówieniu możliwości wykorzystania rezultatów i rekomendacji dotyczących wdrażania koncepcji Smart Villages na Mazowszu, w działaniach prowadzonych na rzecz lokalnego rozwoju. Jego celem jest przedstawienie potencjału ich zastosowania w praktyce przez różne podmioty i organizacje wspierające lokalny rozwój.

Liczymy, że udział w webinarium ułatwi Państwu poruszanie się pośród licznych raportów opracowanych w ramach projektu (dostępnych on-line), tak by wykorzystać je w efektywny sposób, zgodnie ze swoimi potrzebami. Webinarium będzie też okazją do dyskusji na temat założeń koncepcji Smart Villages.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Mazowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Pani Małgorzata Rudnicka - Ekspert w zakresie wsparcia rozwoju lokalnego i regionalnego. Senior Advisor w International Development Norway. Współpracuje z instytucjami publicznymi i instytucjami otoczenia biznesu, w Polsce i poza granicami, w tworzeniu strategii oraz programów rozwoju. 

W przypadku wyrażenia chęci udziału w webinarium, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa za pośrednictwem formularza rejestracji:

 Rejestracja na webinar 21 Września 2023

 Rejestracja na webinar 5 Października 2023

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału! 

Źródło: MPNT

PLIKI DO POBRANIA

ProgramWEBINARIUM.PDF
Rozmiar pliku: 207 KB
POBIERZ PDF