|

Kolejna szansa dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Baner informacyjny

Wystartowała szósta edycja autorskiego konkursu KSOW „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie”.

Do 14 marca 2024  r. czekamy na zgłoszenia aktywnych i kreatywnych Kół Gospodyń Wiejskich z województwa mazowieckiego. Ich zgłoszenia oceniać będzie Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę dane zawarte w formularzu zgłoszeniowym, dokumentację fotograficzną, ale także ogólnodostępne informacje i zaangażowanie w życie lokalnych społeczności. Zgłoszenia powinny zawierać również przepisy kulinarne produktów tradycyjnych i regionalnych (w tym zawierających miód i produkty pszczele), na bazie których planuje się w latach kolejnych  wydać  kolejne wznowienia książki kucharskiej mazowieckich gospodyń lub inne podobnego charakteru wydawnictwo.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe o łącznej kwocie 40.000 zł, a wszystkie zgłoszone KGW będą miały możliwość pokazania się i zarobienia dodatkowych środków (pierwszeństwo udziału w naszej corocznej kampanii „KSOW aktywizuje Mieszkańców Mazowsza”).

Zadanie jest zrealizowane w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014-2020, projekt: „Działalność KSOW PROW 2014-2020 – 2024 rok”.


PLIKI DO POBRANIA

Regulamin konkursu
Rozmiar pliku: 416 KB
POBIERZ DOC
Karta zgłoszeniowa
Rozmiar pliku: 107 KB
POBIERZ DOCX