|

KSOW wychodzi znów w plener!

odwiedzający namiot wystawienniczy "KSOW i KGW obok Ciebie" w 2022 roku

Wznawiamy kampanię promocyjno – informacyjną dla Mieszkańców Mazowsza.

W ubiegłym roku była to seria spotkań z Wami pod hasłem „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich i Koła Gospodyń Wiejskich obok Ciebie”. Odwiedziliśmy 15 miejscowości z namiotem wystawienniczym, w którym nie brakło zabaw, konkursów, dobrego regionalnego jedzenia i folkloru. Wszędzie gościliśmy w tym namiocie lokalne Koła Gospodyń Wiejskich z przecudnymi atrakcjami sami zapewniając mnóstwo wydawnictw KSOW, materiałów informacyjno – promocyjnych i gadżetów.

Nie inaczej będzie w 2023 roku. Ruszamy w teren już 17 czerwca, gdzie z namiotem „KSOW pobudza aktywność Mieszkańców Mazowsza” zagościmy w Szydłowcu podczas MAZOpikniku. Planujemy MAZOpiknikowi towarzyszyć pięć razy, a dziesięć razy odwiedzimy inne imprezy i lokalizacje – by maksymalnie szeroko wspólnie poznać potencjał Kół Gospodyń Wiejskich i zaznajomić się z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich.

W czerwcu planujemy być także na Gali Orkiestr Dętych 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Tam zajrzymy 18 czerwca. Inne imprezy i lokalizacje są w ustaleniach dlatego poszukujemy do wyboru ciekawych imprez plenerowych (dożynki, wystawy, pikniki) i oczywiście aktywnych Kół Gospodyń Wiejskich gotowych do współpracy. Każdy sygnał, propozycję, ofertę weźmiemy pod uwagę – wystarczy napisać do nas na adres ksow@mazovia.pl, a na pewno się odezwiemy i wspólnie omówimy możliwości współpracy.

KSOW pobudza aktywność Mieszkańców Mazowsza! Także i Waszą!