|

LGD Natura i Kultura zaprasza na wyjazd studyjny

LGD Natura i Kultura organizuje wyjazd studyjny pt. „Szkolenia wyjazdowe LGD - szansą międzyterytorialnej współpracy i rozwoju obszarów wiejskich”.

Operacja realizowana jest w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Plan operacyjny na lata 2022-2023.

Cel

Celem projektu jest organizacja wizyty studyjnej do Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, która ma służyć wymianie doświadczeń i nawiązaniu współpracy z organizacją realizującą projekty finansowane z różnych środków unijnych i krajowych. Podczas wyjazdu odbędą się również szkolenia tematyczne (program poniżej).

Termin wyjazdu

16-18 października 2022 roku.

Uczestnicy

W wyjeździe studyjnym mogą brać udział członkowie LGD Natura i Kultura, członkowie Zarządu LGD Natura i Kultura, członkowie Rady LGD Natura i Kultura, pracownicy biura LGD Natura i Kultura i przedstawiciele Partnera (Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie).

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 15.

Zgłoszenia należy dokonać do 12 października 2022 roku do godziny 12.00 poprzez osobiste dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do LGD Natura i Kultura, ul. Lubelska 53, 05-462 Wiązowna lub przesyłanie formularza na adres e-mail: biuro@naturaikultura.pl .


PLIKI DO POBRANIA

REGULAMIN
Rozmiar pliku: 106 KB
POBIERZ DOC
PROGRAM
Rozmiar pliku: 102 KB
POBIERZ DOC
KARTA ZGŁOSZENIOWA
Rozmiar pliku: 111 KB
POBIERZ DOC