|

Zaproszenie do udziału w XVII edycji EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości

Samorząd Województwa Mazowieckiego został zaproszony do wzięcia udziału w XVII edycji EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości.

Targi odbędą się w dniach 16-17 grudnia 2023 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Wydarzenie  na celu promocję żywności wysokiej jakości oraz podnoszenie wiedzy ekologicznej. Podczas wydarzenia wystawcy mogą oferować produkty ekologiczne posiadające certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie, a także produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz zioła i produkty ziołowe. Przedsięwzięcie to znakomita okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Targom towarzyszyć będą konferencje, prezentacje, degustacje oraz konkursy z nagrodami.

Zainteresowanych udziałem w Targach mazowieckich producentów żywności ekologicznej i tradycyjnej prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu: 22 59 79 352 oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w terminie do 30 września 2023 r. drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa.

W zależności od zainteresowania ww. wydarzeniem wśród mazowieckich producentów zostanie rozważona możliwość zorganizowania stoiska Samorządu Województwa Mazowieckiego. W wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, zastrzegamy sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.